Skål 200 Club Past Winners

2019 Winners

Janaury

  1. Paul Hoskins
  2. Joanna Fayers
  3. Justin Daich

February

  1. Barbara Wickham
  2. S.I London
  3. Robin Jackson

March

  1. Janice Abbott
  2. Paul McLean
  3. Anthony Herbert

April

  1. Lynn Snelgrove
  2. Paul McLean

May

  1. Paul Follows
  2. S.I Cambridge & East Anglia

June

  1. Phillip Ayers
  2. Eric Etienne

July

  1. Anthony Herbert
  2. Ruth Daich

August

  1. Tony Milhofer
  2. Johanna fayers

September

  1. Tony Milhofer
  2. Brian McLean

October

  1. Paul McLean
  2. Tony Milhofer

November

  1. Christine Ayers
  2. Ron Brooker

December

  1. Tony Milhofer
  2. Robin Jackson
2018 Winners

Janaury

  1. Ruth Daich
  2. Robin Jackson
  3. Alexander Taylor

February

  1. Lyn Snelgrove
  2. S.I Northern Ireland
  3. Joka Fayers

March

  1. S.I Southampton
  2. Brian McLean
  3. Cara Stewart-Clark

April

  1. Jeffrey Daich
  2. Ed Williams
  3. Robin Jackson

May

  1. Sue Foxall
  2. John Bright
  3. Paul McLean

June

  1. Ron Brooker
  2. Brian McLean
  3. Brian Donnelly

July

  1. Brian Donnelly
  2. Robin Jackson
  3. Ron Brooker

August

  1. David Wickham
  2. Joe Hickson
  3. Paul Fellows

September

  1. S.I Northern Ireland
  2. Anthony Herbert
  3. Ken Baker

October

  1. Brian McLean
  2. S.I Cambridge & East Anglia
  3. S.I London

November

  1. Diana Hall
  2. Eric Etienne
  3. S.I Northern Ireland

December

  1. Brian Chambers
  2. Cara Stewart-Clark
  3. Lyn Snelgrove

 

2017 Winners

January

  1. Brian McLean
  2. Joka Fayers
  3. Dieter Schlieben

February

March

April

  1. Maurice Rochford
  2. Anthony Herbert
  3. Sonia Stokes

May

  1. N.I Northern Ireland
  2. Cara Stewart-Clark
  3. Robin Jackson

June

  1. Joe Hickson
  2. Alexanda Taylor
  3. Sonia Stokes

July

  1. Martin Hayley
  2. Sally Gray
  3. Jimmy Eichelgrue

August

  1. Joe Hickson
  2. Lyn Snelgrove
  3. Sonia Stokes

September

  1. Derek Ketteridge
  2. S.I Southampton
  3. Francis Keys-Massey

October

  1. S.I Southampton
  2. S.I Southampton
  3. Ron Avery

November

  1. S.I Southampton
  2. Lyn Snelgrove
  3. Brian Donnelly

December

  1. Brian Donnelly
  2. Brian McLean
  3. Anthony Herbert
2016 Winners

January

  1. John Hulbert
  2. Paul Fellows
  3. Sue Foxall

February

  1. Derek Ketteridge
  2. Jimmy Eichelgruen
  3. Mike Buck

March

  1. Mark Alexander
  2. S.I Guernsey
  3. Francis Keys-Massey

April

May

  1. Geoff Bingham
  2. Paul McClean
  3. Brian McLean

June

  1. Sue Foxall
  2. Robin Jackson
  3. Jimmy Eichelgruen

July

  1. S.I Southampton
  2. S.I Northern Ireland
  3. S.I Northern Ireland

August

  1. Paul Fellows
  2. S.I Brighton
  3. Leo Edwards

September

October

  1. Brian McLean
  2. Sonia Stokes
  3. S.I London

November

  1. Francis Keys-Massey
  2. Joe Hickson
  3. Jimmy Eichelgruen

December

  1. Brian Chambers
  2. S.I Southampton
  3. Paul Hoskins

Close